Новости: 20
09.12.2015

Рослинний світ в яєчній шкаралупі

На календарі грудень, за вікном холоднеча. Всі рослини перебувають у стані глибокого спокою. Вихователь старшої групи Рибалка А. С. разом зі своїми вихованцями вирішили виростити справжнісінький маленький город у яєчних шкаралупках.
04.12.2015

Проектне заняття «Колобок на новий лад»

04.12.2015 середня група «А» презентувала дітям, батькам та вихователям проектне заняття «Колобок на новий лад».
19.11.2015

НОВИЙ САЙТ ДНЗ № 31

УВАГА!!! ШАНОВНІ БАТЬКИ! Пропонуємо Вам дізнаватися найсвіжіші новини дитячого садочка, користуючись новим сайтом. Перейдіть, будь ласка, за наступним посиланням:
10.11.2015

Акція "Зроби птахам годівничку"

З метою надання практичної допомоги птахам під час холодної пори року проводиться акція «Зроби годівничку – збережи життя пташці». В рамках акції оголошується конкурс на кращу годівничку із вторинної сировини та краще екологічне гасло.
10.11.2015

День відкритих дверей 20.11.2015

Тема: « Які чудові наші діти» Шановні батьки, дідусі, бабусі запрошуємо Вас завітати до нашого дитячого садка! Ви зустрінетеся із завідуючою, методистом, психологом, медичною сестрою та кухарем, які нададуть вам відповіді на всі питання, які Вас цікавлять. Ви зможете відвідати: групові кімнати, музичну залу, харчоблок, медичний кабінет, кабінет практичного психолога, а також взяти участь у благодійному ярмарку!
28.10.2015

Відкрите заняття 28.10.2015

Сьогодні у ІІ молодшій групі вихователем Нестеренко Л.О. було проведено відкрите заняття на тему: "Будь обачнішим, малюк, гостре не бери до рук".
28.10.2015

ПРОВЕДЕННЯ ІМУНІЗАЦІЇ ПРОТИ ПОЛІОМІЄЛІТУ У ДНЗ

30.10.2015 року у дошкільному закладі, в медичному кабінеті, бригадою лікарів буде проведено імунізацію дітей проти поліомієліту. Батькам необхідно надати письмові згоди на проведення щеплення проти поліомієліту або ж розписки про відмову ( медичній сестрі).
27.10.2015

Осінній вернісаж

Осінь чарує своєю красою і надихає творити дива. Вихователь старшої групи, Анастасія Сергіївна Рибалка, разом зі своїми вихованцям створили надзвичайно красиве панно «Чарівна осінь».
27.10.2015

Тиждень знань Пожежної безпеки

З метою виховання культури поводження з вогнем, навчання дітей Правилам пожежної безпеки, дотримання цих Правил у повсякденному житті, виховання у них розуміння тяжких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки, з 5 жовтня по 4 листопада 2015 року був проведений Тиждень знань Пожежної безпеки на тему «Вогонь не іграшка!».
13.10.2015

Фестиваль "Юні козачата"

Колись на нашій славній українській землі козаки заснували Запорожську Січ. Всі ми - нащадки славного козацького роду, якому нема переводу. Козаки спокон віку славилися своєю мужністю, витримкою, спритністю, винахідливістю. Сьогодні наші козачата показали, що вони гідні продовжувачі свого роду.