Новости: 20
06.10.2015

Підготовка до школи

Шановні батьки майбутніх першокласників! на базі Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 з 6 жовтня 2015 року раз на тиждень щовівторка о 13.00 будуть проводитись підготовчі заняття з майбутніми першокласниками.
25.09.2015

День туризму у дитячому садку

Під девізом «Здорова дитина – щаслива родина!» 25 вересня 2015 року в дошкільному закладі № 31 пройшов день Туризму. Незвичайний погляд на звичні речі збуджує уяву дітей, викликає добрий настрій, а головне створює позитивне емоційне підгрунття для виконання різноманітних рухів. Туристичний похід подобається дітям, оскільки під час походу на них чекає багато цікавих вражень, задовольняються їхні потреби у русі та фізичних навантаженнях.
24.09.2015

Загальні батьківські збори "Формування активної позиції дитини щодо власної безпеки"

Торкаючись теми виховання здорової дитини - дошкільника, не можна лишити осторонь питання безпеки життєдіяльності малюка. Дбати про життєбезпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях - сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих.
11.09.2015

«Увага! Діти на дорозі»

Педагоги дошкільного навчального закладу № 31 «Білочка» у рамках Всеукраїнського конкурсу - рейду «Увага! Діти на дорозі», з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму провели: тематичні заняття та бесіди, екскурсії, пішохідні переходи вулицями міста, дидактичні та практичні ігри, виставку малюнків «Діти на дорозі», музичну розвагу «У школі пішохідних наук».
11.09.2015

Знайомство зі школою

Сьогодні вихованці старшої групи здійснили захоплюючу подорож до школи. Там їх чекала цікава екскурсія до актової зали, бібліотеки, медпункту, спортивної зали, їдальні, а також повчальна розповідь про важливість навчання у школі.
02.09.2015

Педагогічна рада

В дошкільному закладі була проведена педагогічна рада, під час якої завідувачем Галущак Л.М. було проаналізовано роботу педагогічного колективу за 2014-2015 н. р. та поставлені річні завдання на 2015-2016 н. р.
02.09.2015

Заняття "Україна - вільна країна"

Перше заняття цього навчального року присвячене темі "Україна - вільна країна".
01.09.2015

День знань

Вересень - початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня - світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання. У дитячому садку в цей день красиво і урочисто – усе прикрашено повітряними кульками, гірляндами квітів, різнокольоровими прапорцями
15.05.2015

Педагогічна майстерність.

3 12.05.15 по 15.05.15 В ДНЗ пройшла хвиля педагогічної майстерності. Вихователями всіх вікових груп були проведені контрольні заняття за ІІІ квартал.
17.04.2015

День довкілля

17.04.2015 р в ДНЗ був проведений тематичний День довкілля . В цей день діти разом з вихователями засівали клумби, прибирали сміття на майданчиках. У всіх вікових групах проведені заняття , бесіди, спостереження.